وب سایت

وب سایت ویترین تمام وقتی برای کسب و کار شماست. بستری مناسب برای ارائه ی محصولات، خدمات، توانمندیها، افتخارات و هر آنچه به کسب و کار شما مربوط است. شاید بهترین شرح برای وب سایت این باشد که بگوییم، از طریق وب سایت میتوانید تمام مراجعین را تک به تک پرزنت نمایید؛ بدون محدودیت زمانی و مکانی! اما باید بدانید که وب سایت، حُکم مغازه ای در یک کوچه ی بن بست را دارد. این شمایید که باید با رعایت اصول علمی، این مغازه را به محلی پر تردد تبدیل سازید. ژیهات، کار را برای شما ساده خواهد کرد. ما برای شما وب سایتی با بهترین کیفیت، کاملا کاربردی و در کمال زیبایی و وقار میسازد؛ به شما می آموزد که چطور وب سایت خود را پر بازدید کنید و در نهایت، باعث رونق کسب و کار شما خواهد بود. ژیهات به شما کمک خواهد کرد تا بهترین دسته را برای کسب و کار خود انتخاب نمایید؛ امکانات مورد نیاز خود را پیشبینی و سفارش دهید و نیز نحوه ی استفاده ی صحیح از وب سایت را به شما خواهد آموخت. این وظیفه ی ماست تا به شما مشاوره دهیم؛ پیشرفت شما اعتبار ماست.

تماس با ما »

اپلیکیشن های موبایل

پس از طراحی و اجرای وب سایت شما، اپلیکیشن های موبایل میتواند قدم محکمی در گسترش کسی و کارتان باشد. اپلیکیشن های موبایل میتوانند ارتباطی مستحکم تر و بالطبع همیشگی بین شما و مخاطبینتان ایجاد نمایند. اما اینکه اپلیکیشن، چطور ساخته شوند، چه امکاناتی داشته باشند و چقدر فضای حافظه را اشغال کنند بسیار مهم است. ما میتوانیم بهترین سرویس طراحی و اجرای اپلیکیشن های موبایل را در اختیار شما قرار دهیم. الزامی وجود ندارد که وب سایت و اپلیکیشن هر دو از یک دسته باشند؛ بلکه میتوانید هوشمندانه انتخاب کنید! میتوانید اپلیکیشن را مکمل وب سایت خود قرار دهید و با بالعکس؛ میتوانید اپلیکیشن را به مراتب کاملتر و با امکانات بیشتری نسبت به وب سایت بسازید. ژیهات در اخذ روش مناسب، به شما مشاوره خواهد داد! ما میخواهیم با بهترین و موثر ترین روش، به پیشبرد کسب و کارتان بپردازید.

تماس با ما »

مالتی‌مدیا (چند‌رسانه‌ای)

مالتی مدیا در واقع میتواند یک وب سایت آفلاین در نظر گرفته شود! نرم افزاری کامپیوتری برای معرفی و ارائه ی خدمات، محصولات و دیگر مطالب مربوط به کسب و کار شما. اینکه مالتی مدیا چطور طراحی و اجرا گردد بسیار مهم است. در واقع مالتی مدیا میتواند با اجرای صحیح، قدرت شما را به رخ بکشد و مسیر پیشبرد کسب و کارتان را کوتاه نماید. هر کسب و کار، نیازمند شکلی خاص از اجرای مالتی مدیا ست. شما میتوانید با ارائه ی مالتی مدیای خود به مخاطب، قدرت ارائه ی خدمات یا محصولات خود را به رخ بکشید. ژیهات میتواند به شما کمک کند تابه بهترین شکل، مالتی مدیای خود را تهیه و ارائه نمایید. ما در کنار شما هستیم تا کسب و کارتان رونق بیشتری یابد.

تماس با ما »

هویت سازمانی

هویت سازمانی به مجموعه ی لوگو، سربرگ، فاکتور و ... ست. لوگو و سربرگ شما، هویت شماست. طراحی لوگو و سربرگ در کسب و کار شما بسیار تاثیر گذار است. در واقع لوگوی شما، آن بخش از هویت تجاریتان است که در یاد مخاطب باقی خواهد ماند. متاسفانه زیاد میبینیم که طراحی لوگو را به افراد ناوارد میسپارند و آنها با استفاده از لوگو های موجود، طرحی مشابه را بعنوان لوگو تحویل میدهند! این نوع لوگو، نه تنها برای کسب و کار سودی ندارد بلکه عملا ضد تبلیغ است و آثار مخربی از خود بر جای میگذارد. ژیهات در کنار شماست تا زیباترین جامه را بر تن کسب و کارتان بپوشاند و شما را به بهترین شکل، در ذهن مخاطب ثبت نماید.

تماس با ما »

اتوماسیون

میتوانید از چندین نرم افزار حسابداری، انبارداری، ورود و خروج نیرو ها و ... استفاده کنید. هزینه های گزاف خرید این گونه نرم افزار ها را بپردازید. هر سال بابت خرید و پشتیبانی هزینه کنید و در نهایت از اینکه این نرم افزار ها بصورت تخصصی برای کسب و کار شما ساخته نشده اند شکایت کنید. اما راه دیگری نیز هست! ژیهات برای شما سامانه ای جامع و تنها بر حسب نیاز های شما طراحی و اجرا خواهد کرد! تمام کارهای مجموعه ی خود را تنها بر بستر یک نرم افزار اختصاصی پیش خواهید برد. در واقع این سامانه، حسابداری شما را به بهترین شکل انجام خواهد داد. انبار داری شما را کاملا حرفه ای در دست میگیرد. ورود و خروج نیروهای شما را نظارت خواهد کرد. خروجی عملکرد تک تک نیروهایتان را گزارش گیری می نماید. و در نهایت هر لحظه که نیاز بود، میتوانید ریز گزارش ها و یا گزارش های کلی را خروجی بگیرید و با جزییات کامل بررسی نمایید. ما معتقدیم هر کسی را بهر کاری ساختند! آیا میتوان از یک نرم افزار انتظار داشت که برای تمام مشاغل به خوبی پاسخ گوی نیاز ها باشد؟! بنابرین تصمیم گرفتیم طراحی و اجرای اتوماسیون های اختصاصی برای مشاغل را در دستور کار خود قراردهیم تا بتوانیم نیاز مشتریان خود را به بهترین شکل پاسخگو باشیم. ژیهات در کنار شماست تا به شما مشاوره دهد و نیاز های کسب و کار شما را آنالیز نماید.

تماس با ما »

بازی های موبایل و کامپیوتری

ژیهات برای برخی کسب و کارها پیشنهاد ویژه ای دارد. برای برند سازی شما، پیشبرد فروش و در نهایت سود آوری شما، با توجه به کسب و کارتان، بازی میسازیم. کارکتر های بازی، در واقع از کسب و کار شما الهام گرفته خواهد شد! مراحل بازی، در راستای پیشبرد فروشتان خواهد بود! و در نهایت این بازی، میتواند در راستای گسترش کسب و کار شما قرار گیرد! اگر میخواهید برند خود را بسازد، ژیهات در کنار شماست تا با بهترین کیفیت و نتیجه، مسیر را برای شما هموار سازد.

تماس با ما »

انیمیشن

انیمیشن میتواند با ایجاد فضایی جذاب، باعث رونق کسب و کارتان باشد! مجموعه ی تبلیغاتی ژیهات میتواند با توجه به کسب و کار شما، کارکتر های انیمیشن را طراحی و برای تبلیغات شما، اقدام به ساخت انیمیشن های کوتاه و بلند نماید. یادآور میشویم که کارکترهای انیمیشن تبلیغاتی شما، میتوانند تبدیل به بازی شوند! یعنی ما برای برندینگ شما میتوانیم از هر ابزاری نهایت استفاده را ببریم! این شما هستید که انتخاب میکنید چه ابزاری برای کسب و کارتان مفید است و ما به شما مشاوره میدهیم و به شما پیشنهاد خواهیم داد کدام مسیر برای رسید شما به شرایط ایده آل بهتر است.

تماس با ما »

کلیپ های تبلیغاتی

ساخت کلیپ های تبلیغاتی تخصص ماست! ما بهترین کلیپ ها، تیزر ها و دیگر نمایه ها را برای شما طراحی خواهیم کرد. ما به شما کمک میکنیم تا در کمترین زمان، خود را معرفی نمایید و بتوانید به بهترین شکل در ذهم مخاطبین ثبت شوید! کلیپ تبلیغاتی موثر میتواند مشتری های بالقوه ی شما را به مشتری های بالفعل بدل نماید. ما در قبال مشتریان خود تعهد داریم که با اجرای کلیپ های تبلیغاتی به بهترین شکل، مسیر موفقیت مشتریانمان را کوتاه نماییم.

تماس با ما »

برندینگ

درود

علیرضا هاشم پور هستم. مدیر مجموعه ی تبلیغاتی ژیهات. قصد دارم از برندینگ و شیوه ی صحیح آن بگویم.

متاسفانه در ایران، مفهوم اشتباهی از برندینگ معرفی شده است! بارها به چشم دیدم که کسی گفته است من وب سایت دارم و افراد زیادی من را میشناسند. بنابرین من یک برند هستم! یا اینکه شنیده ام که گفته اند ما 10 سال سابقه ی فعالیت داریم و برند هستیم.

برند مفهومی ورای حدس و گمان دارد! برای اینکه بدانید برند هستید یا خیر باید به چند سوال پاسخ دهید:

  • گستره ی فعالیت شما چقدر بزرگ است؟ چند درصد از مردم در گستره ی فعالیتتان لوگوی شما را میشناسند؟
  • چند درصد از مردم در گستره ی فعالیتتان رنگ سازمانی شما را میشناسند؟
  • چند درصد از مردم، در گستره ی فعالیتتان، محصولات یا خدمات شما را میشناسند؟
  • رضایت مشتریان شما چند درصد است؟
  • تا بحال تعریف نام تجاری خود را در جایی که شما را نمیشناسند، شنیده اید؟
  • تا بحال پیش آمده کسی بگوید محصول شما را میخرم تا خیالم راحت باشد؟
  • آیا ارتباط شما با مشتریانتان به سادگی انجام میشود؟
  • آیا پشتیبانی فروش و پس از فروش شما رضایت مشتری را بهمراه دارد؟

اگر گستره ی فعالیت شما یک کشور است؛ اگر حداقل 50% از مردم جامعه نام تجاری شما را میشناسند؛ اگر بیلبوردی بدون متن، تنها با رنگ سازمانی و لوگوی شما، تبلیغ محسوب میشود؛ اگر 80% مشتریانتان رضایت کامل دارند؛ اگر در دسترس مشتریانتان هستید؛ اگر خدمات پس از فروش شما باعث لبخند مشتری میشود؛ شما یک برند هستید!

اما اگر، تمام اگر های بالا را ندارید، شما یک برند نیستید.

ساخت برند، کار سختی نیست؛ اما برند ماندن، نیاز به تلاش بسیار دارد! برای برند شدن، باید ابتدا شاکله ای تغییر ناپذیر ایجاد نمایید. رنگ سازمانی مشخص و مرتبط با کسب و کارتان، لوگوی زیبا و مرتبط با محصول یا خدماتتان، تربیت نیروهای بخش مارکتینگ، تعیین اساسنامه ی کیفیت محصولات یا خدماتتان، ایجاد ارتباط راحت بین مشتریان و مجموعه، خدمات پس از فروش حرفه ای و تاثیر گذار و بسیاری اقدامات دیگر!

شاید با خود بگویید این همه هزینه چطور میتواند کسب و کار مرا سود آور کند؟ اما این پرسش اشتباه است. سود شما باید در تعداد مشتری باشد، مگر اینکه بخواهید مشتریان خود را گزینشی انتخاب کنید؛ که آن زمان اصلا نیازی نیست که برند باشید! میتوانید با کیفیت کار کنید و محصولات یا خدمات خود را به بهترین ها عرضه کنید.

برای مثال، من هیچ نیازی به برند بودن ندارم؛ چرا که مهمترین اِلمان در کسب و کارم، زمان است! من زمان محدودی دارم و تنها میتوانم به تعدادی محدود محصول یا خدمت بفروشم! پس دو راه پیش رو دارم! راه اول این است که کیفیت را در ارجحیت قرار دهم و تنها به بهترین ها محصول یا خدمتم را بفروشم؛ و یا با استخدام تعداد زیادی نیرو، درآمد را افزایش دهم و مشتریان زیادی را پاسخگو باشم!

طبیعتا اگر منصفانه بنگریم، راه اول بهترین راه حل ست! در راه دوم، مشتری قربانی طمع من خواهد شد و هرگز به نتیجه ی مطلوب نخواهد رسید! اما در راه اول، هم خودم در آرامش هستم و هم مشتریانم!

اما اگر فکر میکنید خود و کسب و کارتان، آمادگی برند شدن را دارید؛ اگر فکر میکنید نیاز است که به برند تبدیل شوید؛ ما میتوانیم به شما کمک کنیم.

برای شما کمپین های تبلیغاتی چند مرحله ای را طراحی می نماییم؛ پس از آن قدم به قدم پیش میرویم. هر قدم باید در راه رسیدن به ایده آل سازی و معرفی کسب و کار شما باشد.

تجربه به من ثابت کرده است که، برای برند سازی یک مجموعه ی پویا با سابقه ی خوب، حدود یک تا دو سال زمان نیاز است. اما پس از شناخته شدن برند، تازه کار آغاز میشود! باید برای حفظ کیفیت برند و نام تجاریتان با جان و دل تلاش کنید.

به شما تعهد میدهم، مجموعه ی من توان ساخت برند شما را دارد؛ اما حفظ برند و گسترش آن، تنها بر عهده ی خود شماست.

منتظر دیدار شما هستم.

با احترام

علیرضا هاشم پور

تماس با ما »