مویرگ

سامانه ی جامع مویرگ یک ایده ی نوین استارتاپی و بسیار کاربردی ست! ایده ای که میتواند شفافیت اقتصادی را بهمراه آورده و دست دلال ها را از چرخه ی اقتصاد کوتاه نماید. این ایده پس از صرف زمان بسیار، تلاش شبانه روزی مجموعه ی تبلیغاتی ژیهات و نیز تحقیق و بررسی نیازهای اصناف مختلف، در دوازدهم تیرماه 1398 با حضور اصحاب رسانه و مدیران ارگان های مرتبط دولتی، نیمه دولتی و نیز شرکت های خصوصی، رونمایی میگردد. این سامانه تاکنون با صرف چند صد میلیون تومان هزینه، میتواند روند گردش مالی و شفافیت اقتصادی را وارد فضایی جدید و سالم نماید. مویرگ در واقع تنها یک سامانه ی کاربردی نیست. میتوان مویرگ را معجزه ای بر بستر آی تی دانست. ایده ای نوین که هیچ مشابه داخلی و خارجی ندارد. افتخار ما ساخت ایده ای عظیم و پر کاربرد است که میتواند فصل جدیدی در تبادلات اقتصادی بستر آی تی ایجاد نماید.

فست فود بالسا

بهمن ماه سال 92 خورشیدی، اولین ملاقات با مدیریت فست فود بالسا؛ مردی دوست داشتنی بنام دانیال عظیمی اتفاق افتاد. مرد خوش فکری که بدنبال اجرای ایده های نوین تبلیغاتی بود. موضوع جلسه، طراحی و اجرای پنج کلیپ تبلیغاتی یک دقیقه ای بود. کمی بعد از اجرای کلیپ های تبلیغاتی، نوبت به طراحی وب سایت مجموعه ی بالسا رسید. از آن روز 6 سال میگذرد و هنوز بالسا نزدیکترین دوستانمان را در خود جای داده است. هر چند دانیال عظیمی نازنین، سالهاست که خارج از کشور زندگی میکند، اما دیگر دوستان ما در بالسا، جای خالی دوستی نازنین را پرکرده اند. از تمام اینها که بگذریم، جدا پیشنهاد میکنم اگر بدنبال یک فست فود عالی میگردید تا هم لذت میل نمودن فست فود را تجربه کنید و هم از سلامت آن مطمئن باشید، بالسا را از دست ندهید. یا شاید بهتر است با یک تیر دو نشان را هدف بگیرید. برای جلسه ای در راستای پیشبرد کسب و کارتان، سری به ما بزنید و پس از آن از منوی بی نظیر بالسا لذت ببرید. ما همسایه ی بالسا هستیم.

ژینو

روزی گرم در تابستان 92 برادران ید ملت برای جلسه ای به دفتر ما آمدند. محصولشان روغن شترمرغی با نام تجاری ژیک بود. جلسه ی طولانی و سنگینی بود. بعد از حدود 4 ساعت جلسه ی مشاوره، تصمیم بر این شد که نام برند به ژینو تغییر یابد. طراحی جعبه و تیوب های روغن، وب سایت، بورشور و کاتالوگ های محصولات، تیزرهای تبلیغاتی و در کل، تمام نیازهای طراحی و تبلیغاتی ژینو به ما سپرده شد. باید بگویم برادران یدملت، از جمله ی سختکوش ترین، شریف ترین و دوست داشتنی ترین انسان هایی بودند که تا کنون شناخته ام. چقدر دلگرم میشدم از دیدارشان و چقدر لذت میبردم از آنهمه تلاش و کوشش شبانه روزیشان.

وب سایت و اپلیکیشن مکس لیدی

وب سایت و اپلیکیشن مکس لیدی در واقع یک وب سایت و اپلیکیشن با کارایی چند گانه است. اولین نکته در مورد این سامانه این است که وب سایت و اپلیکیشن مکس لیدی مجموعه ای از چند برند است. مکس لیدی ایران، نمایندگی برند مکس لیدی اصلی ست که سالهاست در راستای تعالی نام این برند کوشیده است. برند های دیگری چون ایران رژ و چیز میز کالا نیز در بطن آن قرار دارد. وب سایت مکس لیدی در واقع هم یک وب سایت و اپلیکیشن معرفی محصول است و هم یک وب سایت و اپلیکیشن فروشگاهی. اما چیزی که این سامانه را منحصر به فرد می نماید سامانه ی همکاری در فروش، فروش همکاران و سامانه ی بازار یابان است. اما از تمام اینها که بگذریم سیستم کاربر محور آن میتواند نقطه ی عطفی در این صنعت باشد. در واقع تمام کاربران این وب سایت و اپلیکیشن اعم از مشتریان، همکاران و یا بازاریابان، صاحب پنل کاربری منحصر به فرد خود هستند که بصورت کاملا هوشمند دسته بندی و طبقه بندی میشوند. اینگونه است که مالک مکس لیدی تنها به گسترش کسب و کار خود می اندیشد و مابقی کارها را سامانه ی هوشمند برای او پیش خواهد برد. ژیهات افتخار دارد که با برندی خوش نام چون مکس لیدی همکاری می نماید.

هولدینگ ام وییدو

هولدینگ بزرگ ام وییدو، یک شرکت بریتانیایی در زمینه ی انرژی، استارتاپ و نیز نمایشگاه است. گستره ی فعالیت این شرکت، در سطح جهانی ست و جزء شرکت های مطرح حوزه ی انرژی جهان به شمار می آید. ژیهات مفتخر است به طراحی و اجرای لوگو، سربرگ، بورشور های خدمات، پنج وب سایت متعلق به هولدینگ ام وییدو، اتوماسیون داخلی، مالتی مدیای رزومه- خدمات و سه تیزر تبلیغاتی از پروژه های هولدینگ ام وییدو. ژیهات معتقد است که بستر اینترنت بسیار فراتر از شهر، استان، کشور و حتی قاره است. بستر اینترنت، بستری ست که میتواند بدون توجه به مرز های جغرافیایی، به فعالیت پرداخت. تنها رسالت ما، حفظ اعتبار مجموعه ی ژیهات است و زمانی که پای قراردادی فرا مرزی در میان باشد، اعتبار نام ایران، تنها ناظر بر عملکرد ماست.

وب سایت گالری مبل بنفشه

گالری مبل بنفشه واقع در شیراز، فرهنگشهر، ایستگاه پانزده؛ قدیمی ترین گالری مبل شیراز است. عملا به جرات میتوان گفت نام صنعت مبل شیراز، با نام مبلمان بنفشه و خرم نژاد گره خورده! افتخار ما طراحی و اجرای وب سایت گالری مبل بنفشه در سال نود و سه بود. چه افتخاری از این بالا تر که نام پیشکسوت صنعت مبل فارس را در کارنامه ی خود داشته باشیم؟

وب سایت شرکت تبلیغاتی آسان رسان

شرکت تبلیغاتی آسان رسان به مدیریت مهدی میرعظیمی دوست داشتنی، در سال نود و سه طراحی شد! به جرات میتوان گفت، کانون تبلیغات آسان رسان، در شاخه ی فعالیت خود یعنی هدایای تبلیغاتی یکی از بهترین هاست و حرف های بسیاری برای گفتن دارد. از کارکتر دوست داشتنی و با اخلاق مهدی خان میرعظیمی نیازی نیست کلامی بگویم! قطعا هر کس سر و کاری با هدایای تبلیغاتی داشته باشد، مهدی میرعظیمی را میشناسد و به نیک رفتاری و پاک نهاد بودنش شهادت میدهد. افتخاری بزرگ شامل ما بود که خدمتی ناچیز برای این مجموعه ی بزرگ و شخص مهدی میرعظیمی دوست داشتنی، انجام دادیم.

وب سایت شرکت ایده معمار

شرکت مهندسی و دکوراسیون داخلی ایده معمار، یک نام شناخته شده و ارزشمند در منطقه ی هرمزگان است. قطعا هرکس در منطقه ی هرمزگان سر و کارش به بازار دکوراسیون داخلی و یا معماری افتاده باشد، نام مهندس امیری نازنین و مجموعه ی حرفه ای ایده معمار را شنیده است. افتخار داریم که بگوییم خدمتی ناچیز برای مجموعه ی ایده معمار انجام دادیم و به اهالی هرمزگان جدا پیشنهاد میکنم از هنر کم نظیر مجموعه ی ایده معمار بهره ببرند.

وب سایت کارخانجات کاوه

گاهی یک نام، آنقدر پر صلابت است که سکوت بزرگترین احترام میشود. کارخانجات کاوه، با نه دهه سابقه ی فعالیت در عرصه ی تولید ماشین آلات کشاورزی یکی از با صلابت ترین و با ارزش ترین نام های این سرزمین است. عملا این مجموعه مخترع و مبدع بسیاری از تکنولوژی ها و ماشین آلات کشاورزی ست. نیازی هست که بگوییم افتخار ما خدمت به چنین نام با ارزشی ست؟ گمان نمیکنم! آرزوی بسیاری همکاری با این مجموعه ی ارزشمند و خوش نام است.

وب سایت شرکت شریان گستر پایاب

شرکت شریان گستر پایاب، نامی شناخته شده در صنعت نفت و گاز علی الخصوص منطقه ی پارس جنوبی ست. وب سایت شریان گستر پایاب همانند وب سایت شرکت پارس ایمان، کار ساده ای نبود. خوشبختانه در عرصه ی خدمت به اهالی صنعت موفق بوده ایم و رضایت ایشان را جلب نموده ایم. افتخار ما خدمت به خوش سابقه ترین و معتبر ترین ها در هر صنف است.

وب سایت شرکت راشین ساز

راشین ساز نامی شناخته شده در عرصه ی خدمات آزمایشگاهی و تحلیلی سازه و ساختمان است. جناب امین ترابی راد دوست داشتنی و مجموعه ی حرفه ای ایشان سالهاست که با نامی نیک در عرصه ی خدمت به صنعت سازه و ساختمان خوش درخشیده اند و افتخار ما خدمت به چنین شخص و مجموعه ی خوش نامی ست.

وب سایت شرکت تاسیساتی خدماتی پارس ایمان

شرکت تاسیساتی خدماتی پارس ایمان، یکی از شرکت ها بزرگ و خوش نام در عرصه ی نفت و گاز است. نامی شناخته شده و با اعتبار. در ساخت وب سایت شرکت پارس ایمان از روشی نوین بهره بردیم. شرکت پارس ایمان در راستای تسهیل روند اداری و سازمانی خود و نیز کاهش هزینه های جانبی، سفارش سامانه ای جامع و کلی را به ما داد. سامانه ای که پرسنل دارای پنل کاربری منحصر به فرد بودند و میتوانستند فیش های حقوقی خود را ببینند، در خواست های خود را به دفتر مرکزی ارسال نمایند، نوتیفیکیشن ارسال و دریافت نمایند و بسیاری امکانات جانبی دیگر. پارس ایمان قصد داشت رزومه ی خود را در سایت قرار دهد! سایتی سه زبانه ( فارسی- عربی و انگلیسی) میخواست و در نهایت پشتیبانی آنلاین بیست و چهار ساعته! کار آسانی نبود! عملا پارس ایمان یک وب سایت نمایشی، رزومه، پورتابل و کاربر محور نیاز داشت! به زبان ساده ما میبایست یک سایت نمایشی، یک سایت دانشگاهی و یک سایت صنعتی را در یک سایت طراحی و اجرا مینمودیم. خوشبختانه پروژه به بهترین شکل ممکن اجرا شد و رضایت پارس ایمان را جلب نمودیم! افتخار ما این است برای یکی از شرکت های مطرح و بزرگ نفت و گاز خدمتی انجام دادیم.

وب سایت گروه هنری خورشید

گروه هنری خورشید و شخص امیر بزرگنژاد، دو نام شناخته شده در زمینه ی نقاشی های سه بعدی ست. تقریبا امیر خان بزرگنژاد در هر شهر یادگاری از خود بر جای نهاده است! البته بد نیست بگویم این یادگار ها تنها مربوط به ایران نیست و بسیاری از کشور های حاشیه ی خلیج، اروپایی و آسیایی یادگاری از جناب بزرگنژاد را بر دیوار های خود نقش بسته اند. گروه هنری خورشید یکی از بهترین ها در سطح جهان است و طبیعتا افتخار خدمت به ایشان در کارنامه ی ما خوش میدرخشد.

وب سایت صنایع چوب وانیا جنگل

میخواهم مستقیما به اصل مطلب بپردازم. اگر کسی بتواند با چوب معجزه خلق کند، قطعا وانیا جنگل به مدیریت نادر خان کوچکیان است. وانیا جنگل با خلق آثاری بی نظیر، هنر و صنعت را به هم آمیخته است. قطعا تا نبینید متوجه منظور ما نمیشوید. نادر خان کوچکیان یک هنرمند کم نظیر، دوست داشتنی و مسلط به حرفه ی خود است که ما افتخار خدمت به ایشان را در کارنامه ی خود داریم.

محصولات بهداشتی وی مد

وی مد محصول کشور آلمان است که با درایت شخص جناب علی ناطقی، به ایران وارد شد. مدتی گذشت و وب سایت نمایندگی ایران را طراحی نمودیم! کمی بعد و از سر لطف جناب ناطقی به مجموعه ی ما، کارخانه ی آلمان درخواست طراحی مجدد وب سایت خود را به ما داد! اینگونه بود که سایت کارخانه ی آلمان را دوباره طراحی و اجرا نمودیم. افتخاری برای ماست که همراهی و رضایت جناب ناطقی و مجموعه ی وی مد در کارنامه ی ما به ثبت رسید.

سامانه ی به قیمت

سامانه ی جامع به قیمت یک ایده ی نوین استارتاپی و بسیار کاربردی ست! ایده ای که میتواند منجر به صرفه ی اقتصادی گردد و منجر به معاملات خودرو با قیمت های واقعی و سود منصفانه شود. اجرای این ایده ی نوین پس از صرف زمان بسیار، تلاش شبانه روزی مجموعه ی تبلیغاتی ژیهات در همکاری با شرکای این استارتاپ و نیز تحقیق و بررسی نیازهای صنوف مرتبط، در دوم شهریور ماه 1398 کلید خورد. این سامانه تاکنون چند صد میلیون تومان هزینه ی تولید و بهره برداری را متقبل گردیده اما قطعا میتواند عامل ایجاد گردش مالی و شفافیت اقتصادی، ایجاد اشتغال، حفظ پایداری، ثبات و قوام بازار، ایجاد سرمایه گذاری های امن و ... در فضایی جدید و سالم باشد. به قیمت در واقع تنها یک سامانه ی کاربردی نیست. میتوان به قیمت را معجزه ای بر بستر آی تی دانست. ایده ای نوین که تمام معایب سامانه های مشابه را رفع نموده، امکانات جدید را در قالبی امن در اختیار کاربران قرار داده و در نهایت ایجاد چرخه ی اشتغال و درآمد را در راس اهداف خود قرار داده است. افتخار ما ساخت ایده ای عظیم و پر کاربرد است که میتواند فصل جدیدی در تبادلات اقتصادی بستر آی تی ایجاد نماید.

سامانه‌ی جامع ایران سوک

سامانه ی جامع ایران‌سوک یک ایده ی نوین استارتاپی و بسیار کاربردی ست! ایده ای که میتواند شفافیت اقتصادی را بهمراه آورده و شرایط رقابتی در بازار معاملاتی ایجاد نماید. طراحی و اجرای این ایده پس از صرف زمان بسیار، تلاش شبانه روزی مجموعه ی تبلیغاتی ژیهات و نیز تحقیق و بررسی نیازهای اصناف مختلف، در هفده آبانماه 1398 کلید خورد. این سامانه میتواند روند گردش مالی و شفافیت اقتصادی را وارد فضایی جدید و سالم نماید. ایران‌سوک در واقع تنها یک سامانه ی کاربردی نیست. میتوان ایران‌سوک را معجزه ای بر بستر آی تی دانست. ایده ای نوین که هیچ مشابه داخلی و خارجی ندارد. این سامانه میتواند با ایجاد بستر رقابت در بازار فروش، علاوه بر ایجاد شرایط مناسب معامله برای مصرف کننده، سود و بازار فروش را برای واحد های صنفی تضمین نماید. این سامانه بر ایجاد بستر معاملاتی رقابتی و سالم، بر طرف نمودن مشکلات زندگی شهری و تامین بازار معاملاتی پایدار تمرکز دارد. افتخار ما ساخت ایده ای عظیم و پر کاربرد است که میتواند فصل جدیدی در تبادلات اقتصادی بستر آی تی ایجاد نماید.

موسسه ی رسانه ای جهانتاب

در سال نود و هشت خورشیدی، ژیهات بعنوان اسپانسر انحصاری جهانتاب تعیین شد. جهانتاب رسانه ای کاغذی، تلویزیون اینترنتی و رادیوی اینترنتی ست که در زمینه های اقتصادی،اجتماعی و فرهنگی مشغول فعالیت است. این رسانه از آغاز فعالیت، تمام توان خود را برای انعکاس خواسته های مردم به کار گرفت و تا امروز توانسته است تایید اکثریت دنبال کنندگان خود را کسب نماید. مفتخریم به اینکه جهانتاب در کنار ما و ما در کنار جهانتاب هستیم.